Tänavu oleme uute sortide valikul keskendunud eelkõige õitsemisaja pikendamisele ja ka värvivaliku suurendamisele. Nii on näiteks aedflokside valikus nii hiliseid õitsejaid kui ka varem alustajaid. Uusi põnevaid värve leiab flokside, männasmailaste, monardade, kurerehade ja teiste püsikute hulgast.

astilbe lowlands red

Hiina astilbe ‘Lowlands Red’ on hilisema õitsemisajaga, üsna suurte ja kohevate rubiinpunaste õisikutega uhke astilbe sort.

arendsi astilbe spartan

Arendsi astilbe ‘Spartan’ on üks ilusamaid punaseid arendsi astilbesid. Pika õitsemisajaga sametpunane sort.

männasmailane apollo

Virgiinia männasmailane ‘Apollo’ on oma värvilt üsna lähedal taevasinisele. Sõltuvalt õite vanamisest on  õisikus toone lavendlisinisest kuni helesiniseni.

aasia liilia fantasiatic raspberry

Madalamate aasia liiliate sarjast ‘Fantasiatic’ oleme valikusse lisanud sordi ‘Fantasiatic Raspberry’ , mis on säravates vaarika- kuni redisepunastes toonides.

männasmailane cupid

Virgiinia männasmailane ‘Cupid’ . Populaarsust koguvate männasmailaste sortimenti oleme lisanud veel ka selle sügavlillade õiepungade ja lillakassiniste õitega sordi.

aedfloks orhid yellow

Aedfloks ehk leeklill ‘Orchid Yellow’ on midagi nendele, kes otsivad erilisi sorte. Taaskord on aretajad püüdnud saada aedfloksi õie värviks kollakaid ja rohekaid toone. Toreda kontrasti loob roosakas õie keskosa.

aedfloks border gem

Aedfloks ‘Border Gem’ on hilisem purpurlillakate kuni lillade toonidega tuntud sort.

Aedfloks ‘Kirmesländer’ on veel üks hilisema õitsemisajaga floks selle aasta valikus. Asendab suve teisel poolel edukalt populaarset varajast sorti ‘Adessa Pink Star’. Säravad valged  õied fuksiapunaste südametega. Juba eemalt silmatorkav sort.

aedfloks lavendelwolke

Aedfloks ‘Lavendelwolke’ on vanem sort tuntud sordiaretajalt Karl Foerster. Meie poolt valitud hilisema ja pika õitsemisaja ning imekaunite õrnades toonides õite pärast.

aedfloks early magenta

Sari ‘Early’ on tuntud varajase õitsemise ja madala kasvuga aedfloksi sortide poolest. Oleme valikusse lisanud ‘Early Magenta’, mille värvi võiks kirjeldada kui purpurja kuni lillaka tooniga fuksiapunased.

aedfloks flame marine

Flame sarja aedfloks ‘Flame Marine’ on siniste pungade ja lillaka varjundiga sinise mustriga õitega kompakne sort. Varasepoolne õitseja.

siilkübar sunbuzzers magenta

Siilkübar ‘Sunbuzzers Magenta’ on uue sarja fuksiaroosa kuni fuksiapunane hea tervisega sort.

aedmonarda melua appleblossom

Aedmonardade hulka oleme valinud õrnroosade õitega ‘Melua Appleblossom’i.

aedfloks taina

Aedfloks ‘Taina’ on suurepäraste püsivalt tumeviloletsete õitega sort. Väga ilus sametine õis.

Kõik neid ja veel mitmeid teisi kauneid püsililli saab täpsemalt uurida siit Pood